Chcete se zapojit do týmu FastMEDIC, naplňovat společné plány a posouvat dopředu věci, které dávají smysl? Přidejte se k nám. Tvoříme mladý tým od profesionálů po brigádníky, kteří chtějí pomáhat. Vítáme mediky, budoucí záchranáře, ale i ostatní studenty nebo ty, kteří mají myšlenky, které dávají smysl, a chtějí na nich zapracovat. Už se těšíme!

otestujeme.cz

Zdravotní sestra

FastMEDIC spolupracuje na projektech, které pomáhají otevírat nová odběrová a vakcinační místa po celé Praze. Tvoříme mladý tým především brigádníků nejen z řad mediků, budoucích záchranářů, ale i ostatních studentů nebo těch, kterým současná situace znemožnila vykonávat jejich původní povolání. Rádi bychom naše řady rozšířili o tým zdravotních sester, kteří ocení flexibilitu v rámci pracovní doby, ale třeba i místa výkonu práce.
Přidejte se! Rádi doplníme své řady o ty z Vás, kteří mají zájem o flexibilnější brigádu a nebo stabilnější spolupráci.

Náplň práce

  • Budete provádět samotné testování a nebo vakcinaci.
  • Budete pracovat se systémem pro odbavování klientů.

Připojte se, pokud jste

  • Všeobecná zdravotní sestra s minimálně 1 rokem praxe.
  • Společnou řeč ovšem najdeme i pokud 1 rok praxe nemáte a nebo jste praktická sestra. V tom případě budete pracovat pod supervizí.

Spolupracujeme většinou na dohodu o provedení práce a odměna je 220 Kč/hodina.

Výběrové řízení je u nás jednoduché, nejdříve si zavoláme a zjistíme, zda mluvíme společnou řečí a jestli vy hledáte právě to, co my nabízíme. A následně se domluvíme se na dalším postupu.

Asistent/ka koordinace

  • Mezi sebou této pozici říkáme "bača odběrného místa"
  • Budeš první s kým se klienti potkají.
  • Tvým úkolem bude podávat jim základní informace o tom, jak testování probíhá. Jaké služby poskytujeme a nabádat je k dodržování rozestupů.
  • Pozice je pro tebe ta pravá, pokud ovládáš angličtinu a alespoň základy ruštiny. Znalosti dalších jazyků jsou vítány.
  • Odměna 220 Kč/hod

Medik

  • Budeš provádět samotné testování.
  • Že s odběrem zatím nemáš zkušenosti? Nevadí, zaučíme tě.
  • A když si budeš chtít od testování odpočinout, můžeš si dát i administrativní směnu.
  • Pokud jsi student medicíny a umíš anglicky, neváhej a přidej se.

Zdravotnický personál

  • Vítáme mezi sebou i budoucí sestry, bratry a záchranáře.
  • I ty budeš provádět testování a můžeš si střihnout i administrativní směnu
  • Pokud mluvíš anglicky, přidej se k nám.

Administrativní pracovník/ce

  • Budeš přijímat platby, zapisovat údaje do systému a provádět další drobné administrativní úkony.
  • Jsi-li student/ka a je ti více než 18, napiš nám.

Koordinátor/ka odběrného místa

  • Koordinátorem/koordinátorkou odběrného místa se stává většinou někdo, kdo už s námi nějakou dobou spolupracuje.
  • Má rád šrumec, je orientovaný na řešení a má pod palcem provozní záležitosti.
  • Zažádej o některou z pozic výše a můžeš se jím stát i ty.
cyklohlídka

Zdravotník na elektrokole

  • Náplní tvé práce bude hlídat bezpečnost a zdraví na sportovních, kulturních a jiných společenských akcích, poskytovat první pomoc, základní ošetření a těžších případech volat sanitku.
  • K dispozici budeš mít elektrokolo, dres, perfektně vybavený zdravotnický batoh a vždy min. jednoho kolegu, který bude jezdit s tebou
  • Na některých akcích budeš pracovat i v koordinaci s sanitkou, lékaři a pěšími zdravotníky.
  • Požadujeme minimálně ukončený 3. ročník na medicíně a nebo 2. ročník záchranáře, bereme i „hotové“ sestřičky.
  • Práce je na DPP, pracovní doba je nepravidelná a velmi flexibilní - vždy záleží na aktuálně konaných akcích a tvých časových možnostech.
  • Dle charakteru akce se můžeš těšit na odměnu 200 - 300 Kč/hod.

Jste zapojeni do oblasti zdravotnictví a zaujala vás naše myšlenka?

Dejte nám vědět a spojíme síly.

Jste pořadatelem akce/starostou města a podobně a rád byste využil služeb FastMEDIC?

Rádi se s Vámi spojíme, představíme svoji činnost a dohodneme podrobnosti.

Jste záchranářem či školeným zdravotníkem?

Domluvme se na spolupráci a zapojte se do některého z našich projektů.

Chcete se zapojit a pomáhat jinak?

Rádi se o tom s vámi pobavíme.

 226 886 210

 info@fastmedic.cz

Napište nám

V případě zájmu o spolupráci, jakýchkoliv připomínek, nápadů a návrhů na zlepšení projektu či jiné spolupráce nás neváhejte kontaktovat.